Winkelmandje
Uw winkelmandje is leeg. RINGANA producten kopen
Subtotaal
€ 0,00
Waardebon
Inwisselen
naar de kassa

Team

Directie
Andreas Wilfinger
Directeur, CEO
office@ringana.com
Ulla Wannemacher
Directeur
office@ringana.com
Dr. Michael Russ
Commercieel hoofd, COO, directeur
office@ringana.com
+43 (3332) 61550 - 0
Onderzoek en ontwikkeling / QM
DI Marianne Hruby
Hoofd onderzoek en ontwikkeling
hruby@ringana.com
+43 (3332) 61550 - 54
Dr. Isa Werner
Onderzoek en ontwikkeling / CSR
werner@ringana.com
+43 (3332) 61550 - 53
DI Dr. Elisabeth Kerschhofer
Mag. Deborah Horvat
Onderzoek en ontwikkeling
horvat@ringana.com
+43 (3332) 61550 - 34
Mag. Ana Katic
Onderzoek en ontwikkeling / QM
katic@ringana.com
+43 (3332) 61550 - 78
Lisa-Maria Müllner, BSc
Onderzoek en ontwikkeling
muellner@ringana.com
Sandra Wiesenhofer
Marcel Kölbl
Mag. Nicole Polster
Product- & Projectmanagement
polster@ringana.com
+43 (3332) 61550 - 40
Ljubica Cvitic, MSc
Inkoop & logistiek
Christoph R. Dorn, B.A.
Hoofd inkoop & logistiek
c.dorn@ringana.com
+43 (3332) 61550 - 17
Michael Wannemacher
Projectontwikkeling
michael.wannemacher@ringana.com
Kerstin Heigl
Lisa Zingl
Pamela Riegler, Akad. BM
Daniela Schmidt
Hoofd Sales International / National & Events
schmidt@ringana.com
+43 (3332) 61550 - 21
Marco Mangia
Country Manager Italië & Spanje
mangia@ringana.com
Erich Dengg
Country Manager Diutsland & Zwitserland
dengg@ringana.com
Alexandre Franchi
Country Manager France
franchi@ringana.com
Mag. (FH) Bettina Beiglböck, MSc
Coördinatie Events, Sales & Marketing
beiglboeck@ringana.com
+43 (3332) 61550 - 57
Magdalena Pailer
Organisatie van evenementen
pailer@ringana.com
+43 (3332) 61550 - 48
Daniel Fink
Organisatie van evenementen
d.fink@ringana.com
+43 (3332) 61150 - 43
Theresa Reithofer, BA
Isabella Schneider, BA
Mag. Javier Lorente
Partner Administratie Internationaal
lorente@ringana.com
+43 (3332) 61550 - 90
Monika Oberrisser
Partner Administratie Internationaal
oberrisser@ringana.com
+43 (3332) 61550 - 47
Sandra Semler
Partner Administratie Internationaal
semler@ringana.com
+43 (3332) 61550 - 45
Johanna Kolousek, BA BA
Partner Administratie Internationaal
kolousek@ringana.com
Martina Semmler
Expansion Management
MMag. Corina Krachler
Expansion Management
office@ringana.com
Backoffice
Daniela Zartler
Margit Freitag
MMag. Anna-Theresa Rosmanitz
Mag. Anna Maria Allmer
Mag. Annika Flaake
Heimo Kaspar, BA
Backoffice ITA / ENG
backoffice@ringana.com
Antje Körbler, BA
Lavinia Laura Chirila
Ingrid Kaiser
Romy Schweighofer
Carina Stangl
Laureen Zettl
Alissa Krutzler
Edvina Kojcin
Michelle Navratil
Stefanie Schranz
Backoffice - Productservice
Elke Auernig-Gerngroß
Nina Katzlinger, MSc
Boekhouding
Helga Schirnhofer
Lisa Maria Pum
Cornelia Schlögl
IT management
Ing. Dominik Rath
Hoofd IT & Projectmanagement
rath@ringana.com
Manuel Sander
Medewerker IT & Projectmanagement
sander@ringana.com
Florian Rosenberg
Medewerker IT & Projectmanagement
Verpakkings- en postafdeling
Roland Haas
Hoofd verpakkings- en postafdeling
haas@ringana.com
+43 (3332) 61550 - 8015
Birgit Haas
Eerste medewerker verpakkings- en postafdeling
versand@ringana.com
Anita Pomberger
Sabine Goger
Friederike Rudolf
Margit Kager
Berta Faustmann
Gayane Hovanisyan
Daniela Hatzl
Anna Fuchs
Stefanie Goger
Wilma Stampfl
Sophie Kaindlbauer
Daniela Lind
Romana Pieber
Marianne Pieber
Martina Lind
Klaudia Painsipp
Gyuli Chatoyan
Tanja Ebner
Delia Szabo
Petra Haas
Eva Kokona
Sonja Holzer
Ingrid Pieber
Helga Köberl
Heidrun Gölles
Heidelinde Eibel
Petra Rauscher
Marketing en public relations
Mag. Lucy Seteram
Melanie Lindner
Mag. Lukas Haring, Bakk.
Jeanine Harmtodt
Isabella Hofmann-Mähr, Bakk., MAS
Pers Oostenrijk
presse@ringana.com
Dr. Claudia Kübler
Pers Duitsland/Zwitserland
c.kuebler@kuk-kommunikation.de
Productie
Philipp Schröck
Carina Glatz
Productie
Daniel Stättler
Productie
Yvonne Dorner
Productie
Mario Fuchs
Productie
Lisa Sonnleitner
Productie
Marcel Schieder
Productie
Katja Hanfstingl
Productie
Renate Gabriel
Productie
Stefan Hierzer
Productie
Isabella Jäger
Productie
Tamara Putz
Productie
Martina Nahold
Productie
Franziska Siegl
Productie
Mirela Sehic
Productie
Zarmina Mousakhil Mohammad
Productie
Markus Weber
Productie
Facility Management
Mario Mayer
Hoofd Facility Management
Jörg Werderits
Facility Management
Manuel Reichart
Facility Management
Daniela Amarie
Reinigende kracht
Manuela Krasniqi
Reinigende kracht
Karin Lechner
Reinigende kracht
RINGANA Slowakije
Alexander Botka
Hoofd Slowakije
botka@ringana.com
Denisa Oravcova
Eerste medewerker Slowakije
Martina Maradová
Alexandra Benová
Nikola Somsáková
Betaalwijzen
Levering
door heel Europa
Wij leveren in heel Europa, momenteel in 40 landen. Voer voor leveringsvoorwaarden en verzendkosten uw woonplaats in.
Mijn bestelling gaat naar:
Verzendkosten
Verzending via post
€ 5,40
vanaf € 70,00: € 0,00
Verzending via post
€ 5,40
vanaf € 70,00: € 0,00
Rembours
€ 9,90
vanaf € 70,00: € 4,50
Express
€ 10,10
vanaf € 70,00: € 4,70
Verzendmethodes
Verzending via post, Verzending via post, Rembours, Express
Leveringstijden
1–5 dagen
Betaalwijzen
, Visa, Mastercard, EPS, PayPal, Sofortüberweisung, Op factuur
Valuta
Euro (€ / EUR)
Bankgegevens
RINGANA GmbH

Voor klanten uit Oostenrijk
BKS Bank
BIC: BFKKAT2K
IBAN: AT681700000185010082

Voor klanten uit Duitsland
Oberbank Bayern AG München
BIC: OBKLDEMX
IBAN: DE21701207001001199650

Voor klanten uit Zwitserland
Bank für Tirol und Vorarlberg Aktiengesellschaft, Innsbruck, Zweigniederlassung Staad
IBAN: CH54 0852 5000 SA31 507A A
BIC/SWIFT: BTVACH22XXX
BC-Nr.: 8525
ESR-Nr.: 01-62471-9


Voor klanten uit Italië
Cassa di Risparmio
BIC: CRBZIT2B050
IBAN: IT29Q0604558220000005004370

Voor klanten uit andere landen
BKS Bank
BIC: BFKKAT2K
IBAN: AT681700000185010082

Wachtwoord vergeten
Bent u uw wachtwoord vergeten?
Vul hier het e-mailadres of klantnummer in waarmee u zich bij RINGANA.com hebt aangemeld, en vraag een nieuw wachtwoord aan.
Nu opvragen
Activeringswachtwoord toesturen
Wilt u uw toegang activeren?
Vul hier het e-mailadres of klantnummer in waarmee u zich bij RINGANA.com hebt aangemeld, en vraag uw activeringswachtwoord aan.
Nu opvragen
Abonneren op de nieuwsbrief

Door in te loggen ga ik akkoord met de AV, de Verklaring over de gegevensbescherming en de Bepalingen voor cookies en internetreclame.

Nieuwsbrief opzeggen
Vers bekroond
met het wapen van de provincie "Stiermarken".
Vers bekroond met het wapen van de provincie "Stiermarken". Voor RINGANA is het een groot compliment het wapen van de Provincie "Stiermarken" te mogen dragen. Dit wapen wordt in verbinding gebracht met traditie en innovatie. Sinds tientallen jaren worden bedrijven in Stiermarken met deze bijzondere award beloond voor hun geweldige prestaties.

"Het is een symbool voor de solidariteit van ons bedrijf met de provincie waarin we leven en werken. Het is voor ons een teken van stabiliteit en duurzaamheid." Volgens CEO en eigenaar Andreas Wilfinger, zijn deze waarden voor ons bedrijf enorm belangrijk!