Winkelmandje
Uw winkelmandje is leeg. RINGANA producten kopen
Subtotaal
€ 0,00
Waardebon
Inwisselen
naar de kassa

Team

Directie
Andreas Wilfinger
Directeur, CEO
office@ringana.com
Ulla Wannemacher
Directeur
office@ringana.com
Dr. Michael Russ
Commercieel hoofd, COO, directeur
office@ringana.com
+43 (3332) 61550 - 0
Onderzoek en ontwikkeling / QM
DI Marianne Hruby
Hoofd onderzoek en ontwikkeling
hruby@ringana.com
+43 (3332) 61550 - 54
Dr. Isa Werner
Onderzoek en ontwikkeling / CSR
werner@ringana.com
+43 (3332) 61550 - 53
DI Dr. Elisabeth Kerschhofer
Mag. Deborah Horvat
Onderzoek en ontwikkeling
horvat@ringana.com
+43 (3332) 61550 - 34
Mag. Ana Katic
Onderzoek en ontwikkeling / QM
katic@ringana.com
+43 (3332) 61550 - 78
Lisa-Maria Müllner, BSc
Onderzoek en ontwikkeling
muellner@ringana.com
+43 (3332) 61550 - 910
Mag. Daniela Zinkl
Onderzoek en ontwikkeling
zinkl@ringana.com
+43 (3332) 61550 - 930
Andrea Heidinger, MSc
Onderzoek en ontwikkeling
heidinger@ringana.com
+43 (3332) 61550 - 931
Elisa Nußhold, MSc
Sandra Wiesenhofer
Philipp Stiegler, BSc
Mag. Nicole Polster
Product- & Projectmanagement
polster@ringana.com
+43 (3332) 61550 - 40
Ljubica Samec, MSc
Product- & Projectmanagement
samec@ringana.com
+43 (3332) 61550 - 64
Nico Teuschler, MSc
Product- & Projectmanagement
n.teuschler@ringana.com
Inkoop & logistiek
Christoph R. Dorn, B.A.
Hoofd inkoop & logistiek
c.dorn@ringana.com
+43 (3332) 61550 - 17
Michael Wannemacher
Projectontwikkeling
michael.wannemacher@ringana.com
Kerstin Heigl
Lisa Zingl
Pamela Riegler, Akad. BM
Martin Rosenbaum
Daniela Schmidt
Hoofd Sales International / National & Events
schmidt@ringana.com
+43 (3332) 61550 - 21
Erich Dengg
Supervisor Sales & Head of Countrymanagement
dengg@ringana.com
Marco Mangia
Country Manager Italië & Spanje
mangia@ringana.com
Alexandre Franchi
Country Manager France
franchi@ringana.com
Julie Sullivan
Country Manager UK
sullivan@ringana.com
Mag. (FH) Bettina Beiglböck, MSc
Coördinatie Events, Sales & Marketing
beiglboeck@ringana.com
+43 (3332) 61550 - 57
Magdalena Pailer
Organisatie van evenementen
pailer@ringana.com
+43 (3332) 61550 - 48
Daniel Fink
Organisatie van evenementen
d.fink@ringana.com
+43 (3332) 61150 - 43
Theresa Reithofer, MSc
Isabella Schneider, BA
Monika Oberrisser, MBA
Partner Administratie Internationaal
oberrisser@ringana.com
+43 (3332) 61550 - 47
Sandra Semler
Partner Administratie Internationaal
semler@ringana.com
+43 (3332) 61550 - 45
Johanna Kolousek, BA BA
Partner Administratie Internationaal
kolousek@ringana.com
+43 (3332) 61550 - 918
Vanessa di Benedetto, BSc
Partner Administratie Internationaal
dibenedetto@ringana.com
+43 (3332) 61550 - 90
Martina Semmler
Expansion Management
MMag. Corina Krachler
Expansion Management
office@ringana.com
Backoffice
Daniela Zartler
Margit Freitag
Lena Neureiter, BA MA
MMag. Anna-Theresa Rosmanitz
Mag. Anna Maria Allmer
Mag. Annika Flaake
Lucia Arguello Guarin
Antje Körbler, BA
Mag. Katharina Jechsmayr
Caroline Muhr
Lavinia Laura Chirila
Ingrid Kaiser
Romy Schweighofer
Beatrice Saran
Laureen Zettl
Alissa Krutzler
Edvina Kojcin
Michelle Navratil
Kristin Teubl
Backoffice - Productservice
Elke Auernig-Gerngroß
Nina Katzlinger, MSc
Boekhouding
Helga Schirnhofer
Cornelia Schlögl
Daniela Berghofer
Stefanie Posch
Petra Fink
IT management
Ing. Dominik Rath
Hoofd IT & Projectmanagement
rath@ringana.com
Manuel Sander
Medewerker IT & Projectmanagement
sander@ringana.com
Florian Rosenberg
Medewerker IT & Projectmanagement
rosenberg@ringana.com
Verpakkings- en postafdeling
Roland Haas
Hoofd verpakkings- en postafdeling
haas@ringana.com
+43 (3332) 61550 - 8015
Birgit Haas
Eerste medewerker verpakkings- en postafdeling
versand@ringana.com
Manuel Faist
Hoofd afdeling expeditie
versand@ringana.com
Anita Pomberger
Verpakking
Sabine Goger
Verpakking
Margit Kager
Verpakking
Berta Faustmann
Verpakking
Daniela Lind
Verpakking
Daniela Amarie
Verpakking
Eva Kokona
Verpakking
Katrin Stampfl
Verpakking
Marianne Pieber
Verpakking
Klaudia Painsipp
Verpakking
Hildegard Zingl
Verpakking
Gayane Hovanisyan
Postafdeling
Friederike Rudolf
Postafdeling
Daniela Hatzl
Postafdeling
Anna Fuchs
Postafdeling
Wilma Stampfl
Postafdeling
Romana Pieber
Postafdeling
Martina Lind
Postafdeling
Gyuli Chatoyan
Postafdeling
Tanja Ebner
Postafdeling
Delia Szabo
Postafdeling
Petra Haas
Postafdeling
Sonja Holzer
Postafdeling
Ingrid Pieber
Postafdeling
Helga Köberl
Postafdeling
Heidrun Gölles
Postafdeling
Heidelinde Eibel
Postafdeling
Petra Rauscher
Postafdeling
Jasmin Kulmer
Postafdeling
Karina Stampfl
Postafdeling
Johanna Rodler
Postafdeling
Lena Pichlhöfer
Postafdeling
Sonja Maierhofer
Postafdeling
Sabine Visi
Postafdeling
Martina Nahold
Postafdeling
Sandra Jahn
Postafdeling
Petra Schiller
Postafdeling
Anita Harmtodt
Postafdeling
Marketing en public relations
Mag. Lucy Seteram
Mag. Lukas Haring, Bakk.
Melanie Lindner
Sabrina Leitner
Jeanine Harmtodt
Isabella Hofmann-Mähr, Bakk., MAS
Pers Oostenrijk
presse@ringana.com
Dr. Claudia Kübler
Pers Duitsland/Zwitserland
c.kuebler@kuk-kommunikation.de
Productie
Philipp Schröck
Carina Glatz
Productie
Daniel Stättler
Productie
Yvonne Dorner
Productie
Mario Fuchs
Productie
Lisa Sonnleitner
Productie
Katja Hanfstingl
Productie
Renate Gabriel
Productie
Stefan Hierzer
Productie
Isabella Jäger
Productie
Tamara Putz
Productie
Franziska Siegl
Productie
Julia Höfler
Productie
Mirela Sehic
Productie
Zarmina Mousakhil Mohammad
Productie
Sarah Schrank
Productie
Rene Wirth
Productie
Markus Weber
Productie
Facility Management
Mario Mayer
Hoofd Facility Management
mayer@ringana.com
+43 (3332) 61550 - 8014
Jörg Werderits
Facility Management
Manuel Reichart
Facility Management
Werner Paller
Facility Management
Mario Michtich
Facility Management
Manuela Krasniqi
Reinigende kracht
Karin Lechner
Reinigende kracht
Louise Flois
Reinigende kracht
RINGANA Slowakije
Alexander Botka
Hoofd Slowakije
botka@ringana.com
Denisa Oravcova
Eerste medewerker Slowakije
Alexandra Benová
RINGANA Slowakije
Nikola Somsáková
RINGANA Slowakije
Gabriela Fuxová
RINGANA Slowakije
Lucia Repaská
RINGANA Slowakije
Alena Saliová
RINGANA Slowakije
Olga Olivova
RINGANA Slowakije
Veronika Veresova
RINGANA Slowakije
Betaalwijzen
Levering
door heel Europa
Wij leveren in heel Europa, momenteel in 40 landen. Voer voor leveringsvoorwaarden en verzendkosten uw woonplaats in.
Mijn bestelling gaat naar:
Verzendkosten
Verzending via post
€ 5,40
vanaf € 70,00: € 0,00
Rembours
€ 9,90
vanaf € 70,00: € 4,50
Express
€ 10,10
vanaf € 70,00: € 4,70
Verzendmethodes
Verzending via post, Rembours, Express
Leveringstijden
1–5 dagen
Betaalwijzen
, Visa, Mastercard, EPS, PayPal, Sofortüberweisung, Op factuur
Valuta
Euro (€ / EUR)
Bankgegevens
RINGANA GmbH

Voor klanten uit Oostenrijk
BKS Bank
BIC: BFKKAT2K
IBAN: AT681700000185010082

Voor klanten uit Duitsland
Oberbank Bayern AG München
BIC: OBKLDEMX
IBAN: DE21701207001001199650

Voor klanten uit Zwitserland
Bank für Tirol und Vorarlberg Aktiengesellschaft, Innsbruck, Zweigniederlassung Staad
IBAN: CH54 0852 5000 SA31 507A A
BIC/SWIFT: BTVACH22XXX
BC-Nr.: 8525
ESR-Nr.: 01-62471-9


Voor klanten uit Italië
Cassa di Risparmio
BIC: CRBZIT2B050
IBAN: IT29Q0604558220000005004370

Voor klanten uit groot-Brittannië
Commerzbank
BIC: COBAGB2X
IBAN: GB12COBA40620130722790

Voor klanten uit andere landen
BKS Bank
BIC: BFKKAT2K
IBAN: AT681700000185010082

Wachtwoord vergeten
Bent u uw wachtwoord vergeten?
Vul hier het e-mailadres of klantnummer in waarmee u zich bij RINGANA.com hebt aangemeld, en vraag een nieuw wachtwoord aan.
Nu opvragen
Activeringswachtwoord toesturen
Wilt u uw toegang activeren?
Vul hier het e-mailadres of klantnummer in waarmee u zich bij RINGANA.com hebt aangemeld, en vraag uw activeringswachtwoord aan.
Nu opvragen
Abonneren op de nieuwsbrief

Door in te loggen ga ik akkoord met de AV, de Verklaring over de gegevensbescherming en de Bepalingen voor cookies en internetreclame.

Nieuwsbrief opzeggen
Vers bekroond
met het wapen van de provincie "Stiermarken".
Vers bekroond met het wapen van de provincie "Stiermarken". Voor RINGANA is het een groot compliment het wapen van de Provincie "Stiermarken" te mogen dragen. Dit wapen wordt in verbinding gebracht met traditie en innovatie. Sinds tientallen jaren worden bedrijven in Stiermarken met deze bijzondere award beloond voor hun geweldige prestaties.

"Het is een symbool voor de solidariteit van ons bedrijf met de provincie waarin we leven en werken. Het is voor ons een teken van stabiliteit en duurzaamheid." Volgens CEO en eigenaar Andreas Wilfinger, zijn deze waarden voor ons bedrijf enorm belangrijk!